Wypożyczalnia samochodów

W naszej  ofercie posiadamy samochody różnego rodzaju i typu:

  • miejskie,
  • idealne w długą trasę,
  • dostawcze,
  • rodzinne

Różnorodność wynajmowanych samochodu ma celu dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb Klientów

KIA Ceed kombi 2009 r. 1.6 benzyna

Kia Ceed jest następcą modelu Cerato. Został zaprojektowany w centrum projektowym Kia Motors w Russelsheim. Nazwa Kia Ceed nawiązuje do miejsca powstawania auta – Unia Europejska (CE – Community of Europe) oraz europejskiego klienta (ED – european design). W 2009 roku dokonano faceliftingu Kia Ceed. Zmodyfikowano grill, reflektory oraz zderzaki. Zmieniono wnętrze, zwiększono ofertę o kilka silników benzynowych oraz dieseli. Początkowo produkowano auto tylko jako pięciodrzwiowy hatchback. Z czasem można było dostać samochód w wersji kombi oraz trzydrzwiowego hatchbacka o nazwie pro_ceed.
od 100 zł/doba

Skoda Fabia

Debiutująca na rynku na początku roku 2007, druga generacja Skody Fabii pod względem wizualnym upodobniła się do modelu Roomster. Po nadwoziu auta widać także inspiracje: z nowego Suzuki Switf (tył), a także Mini (biały dach). Wygląd Fabii stał się o wiele bardziej atrakcyjny, a przy tym auto stało się nie dość że ładniejsze, to także większe od poprzednika. Skoda Fabia II oferowana była w wersjach hatchback oraz kombi. Wariant sedan wycofano z produkcji ze względu na niewielkie zainteresowanie.
od 80 zł/doba

Fiat Tipo

Fiat Tipo od początku zdobywał liczne nagrody m.in. Autobest 2016, Autolider 2016 i 2017, oraz został wybrany Internetowym Samochodem Roku 2017 portalu OtoMoto.pl w kategorii nowych samochodów osobowych[. W 2018 roku Tipo został zwycięzcą plebiscytu Fleet Awards Polska, natomiast w 2017[24] i 2019 roku Fiat Tipo był oficjalnym samochodem Maratonu Warszawskiego PZU. Kompaktowy Fiat w sezonie 2019/2020 został również partnerem motoryzacyjnym zespołu hokejowego GKS Tychy, mistrza Polski w hokeju na lodzie. Fiat Tipo w zestawieniu GTÜ na rok 2020 został liderem niezawodności w kategorii aut kompaktowych w wieku 1–3 lat.
od 110 zł/doba

Skoda Super B

Samochód został zbudowany na bazie niemieckiej płyty podłogowej Volkswagen AG o nazwie PQ46 wykorzystanej do budowy m.in. Volkswagena Passata B6, Audi A4 B8 oraz Seata Alhambra i Volkswagena Sharana. W przeciwieństwie do pierwszej generacji pojazdu, auto jest liftbackiem posiadającym sylwetkę klasycznego sedana dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu otwierania klapy bagażnika, która można unieść samą lub wraz z szybą. W 2009 roku Rok później podczas targów we Frankfurcie zaprezentowano wersję kombi pojazdu.
od 150 zł/doba

BUS Opel VIVARO 2004

Średnich rozmiarów auto dostawczo-osobowe produkowane jest od 2001 r. W gamie Opla Vivaro zastąpiło model Arena. Tak jak on, od samego początku Vivaro powstało we współpracy Opla z Renault, a jego modelami bliźniaczymi są Renault Trafic oraz Nissan Primastar. Opel Vivaro dostępny jest w dwóch odmianach długości i wysokości nadwozia. W wariancie osobowym może nim podróżować 9 osób. W Wielkiej Brytanii oferowany jest pod nazwą Vauxhall Vivaro. Opel Vivaro może pochwalić się, zdobytym wspólnie z Renault Trafic, tytułem Samochodu Dostawczego Roku 2002.
od 190 zł/doba

Pytaj o szczegóły